Blog

Nevíte, jak správně začít hubnout? Chcete, aby bylo vaše snažení účinné, ale nemáte ponětí, jak na to? Základním prvkem je samozřejmě pohyb, a tak i když nejste zrovna velcí sportovci, určitě se najdou způsoby, jak ho zapojit do vašeho života, aniž byste tomu museli obětovat hodně času.
12.08.2017
S rýží v kuchyni pracuje téměř každý, a tak není od věci se na tuto plodinu podívat trochu podrobněji. Jedná se o jednoděložnou rostlinu, která se vyskytuje a produkuje především v Asii a Africe – tedy v subtropických oblastech. Pěstování rýže však historicky pochází ze samotného nitra Indie – řeky Gangy. Rýže je v podstatě malá obilka, která má pochopitelně několik různých odrůd a tudíž i různé velikosti. Délka se pohybuje kolem 5–12 mm, šířka kolem 2–3 mm. Záleží však na vývoji samotné rostliny.
11.08.2017
V dnešní době najdete v obchodech nepřeberné množství druhů másla, pomazánek, margarínů, olejů a dalších tuků. Ovšem jak poznat, že je daný výrobek kvalitní? Nechte si od nás poradit a naučte se potraviny vybírat správně!
10.08.2017
Léto je v plném proudu a nejspíš i vy jste už zahájili plavkovou sezonu. A tak možná teď přemýšlíte nad tím, jak si postavu ještě vylepšit a udržet tělo v kondici. Přečtěte si, jaké letní sporty jsou nejlepší a v čem vašemu tělu pomohou. A pak už se do toho stačí jen pustit!
09.08.2017
 
KVALITNÍ SUROVINY
Kvalitní čerstvé potraviny od ověřených českých dodavatelů.
 
Vrácení peněz
Garance vrácení peněz v plné hodnotě za nevyčerpané dny
 
ROZVOZ 2X DENNĚ
Dieta se zaváží den předem ve 2 etapách na místo Vámi určené.
 
DOPRAVA ZDARMA
Cena diety je včetně dopravy až k Vám domů 6x v týdnu.
 
DONÁŠKA NA MÍRU
Program určený přesně pro Vás v čase a na místo, které si vyberete.

100 Kč sleva!

Sleva na Vaši první objednávku!

Fresh zdarma!

Pro naše věrné zákazníky FRESH ZDARMA!

Odběrná místa v Praze - krabičková dieta

Pokud se před jídlem rádi projdete, vyzvedněte si krabičkovou dietu na jednom z odběrných míst.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku