https://www.high-endrolex.com/26
Vše o dietě - Chutná dieta

Vše o dietě

OMLOUVÁME SE, ALE JIŽ NEFUNGUJEME!

Jaký program objednat?

Nejprve je nutné se zamyslet, co je Vaším cílem. Chcete redukovat Vaši váhu? Nemáte čas vařit a náš program Vám slouží k tomu, aby jste nekontrolovatelně nehubli a Váš váhový ideál si udrželi? Chcete nabrat svalovou hmotu? Obecně platí, že pokud chcete hubnout, tak Váš denní energetický příjem z potravy nesmí přesáhnout Váš denní energetický výdej. Chcete li si váhu udržet, pak je nutné, aby příjem i výdej byli v rovnováze. A jak správně tušíte, pokud chcete Vaši váhu zvýšit, tak musí příjem výdej převážit. Víte jaký je Váš denní výdej? Pak není těžké program podle výše zmíněných pravidel zvolit. V případě pochybností nás vždy můžete kontaktovat a my Vám rádi s výběrem pomůžeme. Nemáte-li však informaci o Vašem denním energetickém výdeji, tak Vám bude nápomocna naše BMI kalkulačka, která tuto informaci spočítá na základě Vámi zadaných základních údajů. (link)

Nejím některé potraviny, dokážete mi upravit jídelníček dle mých požadavků?

U Chutné diety nemusíte mít strach, že dostanete pokrm, který nemáte rádi nebo jste na něj dokonce alergičtí. Stačí při objednávce zadat suroviny, které nechcete a naši specialisté je nahradí. Dieta s námi neznamená jíst věci, které nemáte rádi nebo dokonce nesnášíte! Na rozdíl od konkurence tyto optimalizace nijak neúčtujeme, protože víme, že kolik po světě chodí lidí, tolik je na něm jedinečných chutí. Vždy nás ale předem kontaktujte, některé RODINY potravin (mléko, maso, obilniny) nahradit opravdu neumíme, aby naše programy měly pořád smysl!

Jak funguje doprava zdarma?

Dobře víme, že v dnešní době je většina lidí časově vytížena. Ať jste od rána do večera v práci nebo na cestách, žijete tak aktivně, že se zastavíte až ve večerních hodinách, tak s námi se domluvíte! Ze všech sil se snažíme klientům vyjít časově vstříc. Krabičky Vám doručíme do práce, domů nebo kamkoli jinam. U Chutné diety rozvážíme 2x denně a samozřejmě ZDARMA, pokud si objednáte alespoň 6 dní našeho programu! V případě, že je vaše objednávka kratší než 6 dnů je doprava po Praze zpoplatněna 70 Kč / den, 110 Kč / den do 5 km od Prahy. Rozvozy probíhají vždy den předem od neděle do pátku. Každá část Prahy má své časové rozpětí. Řidič vás telefonicky informuje až dorazí na místo určení. Nechcete-li jídlo zavážet tak si můžete vybrat z našich odběrných míst a vyzvednout si krabičky, až budete mít třeba cestu kolem.

Kde všude rozvážíme a kde máme odběrná místa?

Rozvážíme po celé Praze a nebráníme se ani příměstským částem, které ale mohou být pro závoz zpoplatněny. V případě, že se Vám nebude zamlouvat ani jedna z možností závozu, tak si vždy můžete jídlo vyzvedávat na odběrných místech, která máme strategicky umístěny po Praze tak, aby byli dostupné při pohybu po hlavních dopravních tepnách. Mapa rozvozu

Jak krabičky správně skladovat?

Při přípravě i uskladnění ve výrobně je užito chlazených prostor, aby u potravin nedocházelo ke zkracování trvanlivosti a ztrátám na jejich kvalitě a chuti.

K přepravě používáme speciálně upravený vůz s chladícím prostorem a tak se k Vám jídlo dostane vždy v zcela bezvadném stavu.

Krabičky s dietou byste měli nejlépe převzít osobně nebo požádat o převzetí někoho ze svého okolí – krabičky by nikdy neměly zůstat mimo chlazený prostor, např. před dveřmi bytu nebo kanceláře.

Hned po převzetí zásilky je nutné krabičky uskladnit v lednici až do jejich spotřeby.

Jaká je trvanlivost?

Od doručení je potřeba naše krabičky spotřebovat do 48. hodin.

Kdo jídla sestavuje?

Jídla pro Vás sestavuje do atraktivního menu náš výživový poradce, který vedle toho, že klade maximální důraz na jejich nutriční hodnoty, tak dbá i na rozmanitost a chuť. Samotnou přípravu řídí šéfkuchař, který se svým týmem každý den připravuje od brzkých ranních hodin jídla tak, aby vždy čerstvá a naprosto vynikající chuti opouštěla naši kuchyň.

Jak se krabičky vyrábí?

Kvalita surovin, jejich správné zpracování a uvaření jídel vhodným způsobem jsou jen částí přípravy Vaší krabičkové diety. Stejně důležité je totiž i zabalení, následné skladování a doprava. Aby si jídla zachovala všechny své požadované vlastnosti, musí být v chladném prostředí a právě proto jsme naše výrobní i skladovací prostory a dopravu maximálně zmodernizovali a těmto požadavkům přizpůsobili. Jedině takto je Vám jídla možné doručovat ve Vámi požadované a očekávané kvalitě.

Příprava krabiček s Vaší dietou má několik fází a žádnou z nich nepodceňujeme.

  • Sestavíme nutričně hodnotný, kaloricky ideální a pestrý jídelníček.
  • Objednáme kvalitní čerstvé potraviny od ověřených českých dodavatelů.
  • Potraviny a suroviny ihned po dodání zpracujeme a připravíme kvalitní jídla.
  • Používáme osvědčené a k potravinám šetrné postupy i nejmodernější vybavení. Vše probíhá v prostorách, které splňují nejnáročnější hygienické požadavky na výrobu.
  • Ihned po tepelné úpravě jídla přemístíme do přepravních krabiček, které se neprodyšně uzavřou, označí a tzv. šokově zchladí v speciálním zařízení na ideální teplotu. Tento postup zaručuje, že si jídlo zachová všechny své žádoucí vlastnosti.
  • Připravené krabičky přemístíme do k tomu určených chlazených prostor, kde zůstávají až do distribuce.
  • K přepravě používáme speciálně upravený vůz s chladícím prostorem a tak se k Vám jídlo dostane vždy ve zcela perfektním stavu. Na výdejních místech jsou krabičky také okamžitě uskladněny do chladu až do doby, než si je vyzvednete.
  • Krabičky po doručení skladujte v chladničce a spotřebujte nejpozději do 48 hodin.

Proč právě Chutná dieta?

100% Garance vrácení peněz

Chutná dieta s Vámi jedná narovinu. Nemůžete-li z jakéhokoli důvodu dále odebírat zaplacenou dietu a bojíte se sankcí? U Chutné diety nemusíte! Garantujeme vracení 100% financí za Vámi nevyužité dny bez udání důvodu. A to okamžitě.

Číst více

Doprava ZDARMA 2x denně

Jste od rána do večera v práci nebo na cestách? Zastavíte až ve večerních hodinách? S námi se domluvíte! Ze všech sil se snažíme vyjít časově vstříc. Rozvážíme 2x denně a samozřejmě ZDARMA! Nechcete-li jídlo zavážet, můžete vybrat z našich odběrných míst a vyzvednout si krabičky, až budete mít třeba cestu kolem.

Číst více

Individuální úprava nechtěných surovin v pokrmech

U Chutné diety nemusíte mít strach, že dostanete pokrm, který nemáte rádi nebo jste na něj dokonce alergičtí. Stačí při objednávce zadat suroviny, které nechcete a naši specialisté je nahradí. Dieta s námi neznamená jíst věci, které nemáte rádi nebo nesnášíte!

Číst více

Ekologická varianta obalů

Držíme krok s ekologickými trendy. Připravili jsme variantu vratných obalů “na výměnu”. Každý zákazník má po dobu trvání diety přiděleny dva sety omyvatelných krabiček, které řidič při závozu zpětně vybere a my zajistíme jejich vymytí. Jídla v tomto případě dodáváme v termotaškách z textilie, abychom zároveň minimalizovali plýtvání jednorázovým materiálem.

Číst více

Věrnost odměňujeme

Všechny naše věrné klienty odměňujeme. Jedním ze stupňů věrnostních bonusu je třeba fresh nápoj ZDARMA na každý den!

Číst více

Rozvoz po Praze a okolí ZDARMA Pondělí - Pátek od 9:00 do 18:00
Sobota - Neděle od 10:00 do 14:00
více informací o rozvozu

Odběrná místa (klikněte na pin pro více informací) Pokud se před jídlem rádi projdete, vyzvedněte si krabičkovou dietu na jednom z odběrných míst.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku
https://www.high-endrolex.com/26