Rozvoz a odběrná místa

Dovezeme Vám Chutnou dietu na požadované místo po Praze a okolí. Pokud se však chcete projít, vyzvedněte si krabičky na některém z našich odběrných míst.

Rozvoz po Praze a okolí ZDARMA

Dopravu zajišťujeme po celé Praze a okolí. Po dosažení podmínky pro dopravu zdarma, (odběr minimálně 6 dni), poskytujeme rozvoz po celém území a po vybraných lokalitách kolem Prahy.
Jedná se o tyto příměstské části Jinočány, Chrášťány, Rudná, Chýně, Jeneč, Dobroviz, Kněževes, Tuchoměřice, Horoměrice, Statenice, Velké Přílepy, Roztoky.
Ostatní příměstské části jsou zpoplatněny částkou 110 Kč/den, jedná se o lokality do cca 10 Km okolo Prahy. Další lokality mimo tuto oblast je možné zavážet pouze po předchozí dohodě se zakaznickou linkou. 

Časy, kdy je k Vám dieta dopravována, jsou stanovovány individuálně s ohledem na trasu a časy závozů dalších odebírajících. Vliv na doručení má také dopravní situace na trase rozvozu. 

Pokud máte možnost, aby řidič krabičky zanechal například v obchodě ve vašem okolí, nebo u sousedů kteří jsou doma, či recepci v domě nebo práci, je to velmi vhodná alternativa, pokud nejste schopni zásilku od kurýra v čase rozvozu Vaší diety převzít.

Rozvozy probíhají vždy přes den předcházející den = máte li objednáno jídlo na pondělí, tak se s naším řidičem uvidíte už v neděli. V neděli také nabízíme možnost "večerního závozu", aby Váš návrat z víkendu probíhal nerušeně. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte!

Krabičky rozvážíme automobilem, který je vybavený chladícím agregátem a tím jsme schopni zaručit, že k Vám dorazí v té nejlepší kvalitě. 

Zobrazit na mapě

 

Odběrná místa

Pokud máte zájem si pro své krabičky docházet, nabízíme možnost osobního odběru na některém z našich pražských odběrných míst.

Praha 8 - Karlín

Restaurace Gate
Sokolovská 31, Praha
224 815 305

Možnost vyzvednutí
Krabičky na následující den je možné vyzvednout od 12:00 do 22:00hod. NEBO krabičky na stávající den je možné vyzvednout od 9:00hod. (po telefonické dohodě lze vyzvednout i dříve).

Praha 8 - Libeň

Casino Sport Games u st. metra Palmovka
Na Žertvách 897/12 , Praha
284 812 354

Možnost vyzvednutí
Krabičky na následující den je možné vyzvednout od 16:00 do 24:00hod. NEBO krabičky na stávající den je možné vyzvednout od 8:00 hodin.

Praha 6 - Řepy

Restaurace Tankárna
Makovského 1179, Praha
235 302 688

Možnost vyzvednutí
Krabičky na následující den je možné vyzvednout od 11:00 do 22:00hod. NEBO krabičky na stávající den je možné vyzvednout od 10:00hodin.

Rozvoz po Praze a okolí ZDARMA Pondělí - Pátek od 9:00 do 18:00
Sobota - Neděle od 10:00 do 14:00
více informací o rozvozu

Odběrná místa (klikněte na pin pro více informací) Pokud se před jídlem rádi projdete, vyzvedněte si krabičkovou dietu na jednom z odběrných míst.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku