Jezte chytře a zdravě

Jezte chytře a zdravě

5 vyvážených a chutných jídel denně - krabičková dieta na míru s dopravou po Praze zdarma nebo možností vyzvednutí na odběrném místě.
SLEVA 100 Kč

SLEVA 100 Kč

Nemáte doposud zkušenosti s Chutnou dietou? Poskytneme Vám 100 Kč SLEVU na 1. objednávku!
Společné hubnutí

Společné hubnutí

Doporučte Chutnou dietu vašim blízkým a získejte slevu 10 % na další objednávku pro vás i vaše přátelé.
Garance vrácení peněz!

Garance vrácení peněz!

Vrátíme vám peníze za všechny dny, kdy dietu ze zdravotních nebo i jiných důvodů budete muset nebo chtít ukončit.

Výhody CHUTNÉDIETY

 
KVALITNÍ SUROVINY
Kvalitní čerstvé potraviny od ověřených českých dodavatelů.
 
Vrácení peněz
Garance vrácení peněz v plné hodnotě za nevyčerpané dny
 
ROZVOZ 2X DENNĚ
Dieta se zaváží den předem ve 2 etapách na místo Vámi určené.
 
DOPRAVA ZDARMA
Při objednání 6-ti a více dnů máte dopravu po Praze zcela zdarma.
 
DONÁŠKA NA MÍRU
Program určený přesně pro Vás v čase a na místo, které si vyberete.

Co najdete uvnitř?

Vyvážená porce

Chutné, energeticky i výživově správně sestavené jídlo. Ideální poměr bílkovin, sacharidů a tuků. Vždy z čerstvých potravin od ověřených českých dodavatelů.

Fresh nápoj

Zdravé nápoje z čerstvého ovoce a zeleniny jsou ideálním doplňkem krabičkové diety a podpoří vaše zdravé hubnutí. Vyráběny z nejkvalitnějšího ovoce a zeleniny v mnoha různých příchutích. Při objednání s krabičkovou dietou rozvoz po Praze zdarma.
Co najdete uvnitř?

Programy na míru pro ženy

Redukční program od 320 Kč za jídlo na celý den

Program je určen pro ženy, které chtějí snížit svou váhu a cítit se lépe. Jejich pohybová aktivita je nízká, mají sedavé zaměstnání a méně aktivního pohybu než 3 hodiny týdně.
Program je také vhodný k redukci osob drobnější postavy, starších 50 let či seniorů.
Energetická hodnota 5400 Kj - 6 000 kj

Program plus od 340 Kč za jídlo na celý den

Program je uren pro ženy které chtějí snížit svou váhu a cítit se lépe. Jejich pohybová aktivita během dne je vyšší, mají fyzicky náročnější zaměstnání, aktivně se věnují sportu.
Tento program je také vhodný k redukci osob mohutnější postavy.
Energetická hodnota 7000 Kj – 7 600 Kj
 

Programy na míru pro muže

Redukční program od 340 Kč za jídlo na celý den

Program je určen pro muže kteří chtějí snížit svou váhu a cítit se lépe. Jejich pohybová aktivita je nízká, mají sedavé zaměstnání a méně aktivního pohybu než 3 hodiny týdně.
Program je také vhodný k redukci osob drobnější postavy, starších 50 let či seniorů.
Energetická hodnota 7000 Kj – 7 600 Kj

Program plus od 360 Kč za jídlo na celý den

Program je určen pro muže kteří chtějí snížit svou váhu a cítit se lépe. Jejich pohybová aktivita během dne je vyšší, mají fyzicky náročnější zaměstnání, aktivně se věnují sportu.
Tento program je také vhodný k redukci osob mohutnější postavy.
Energetická hodnota 8000 Kj – 8 600 Kj
 

Aktuální jídelníček

Náš blog

Nevíte, jak správně začít hubnout? Chcete, aby bylo vaše snažení účinné, ale nemáte ponětí, jak na to? Základním prvkem je samozřejmě pohyb, a tak i když nejste zrovna velcí sportovci, určitě se najdou způsoby, jak ho zapojit do vašeho života, aniž byste tomu museli obětovat hodně času.
12.08.2017
S rýží v kuchyni pracuje téměř každý, a tak není od věci se na tuto plodinu podívat trochu podrobněji. Jedná se o jednoděložnou rostlinu, která se vyskytuje a produkuje především v Asii a Africe – tedy v subtropických oblastech. Pěstování rýže však historicky pochází ze samotného nitra Indie – řeky Gangy. Rýže je v podstatě malá obilka, která má pochopitelně několik různých odrůd a tudíž i různé velikosti. Délka se pohybuje kolem 5–12 mm, šířka kolem 2–3 mm. Záleží však na vývoji samotné rostliny.
11.08.2017
V dnešní době najdete v obchodech nepřeberné množství druhů másla, pomazánek, margarínů, olejů a dalších tuků. Ovšem jak poznat, že je daný výrobek kvalitní? Nechte si od nás poradit a naučte se potraviny vybírat správně!
10.08.2017
Léto je v plném proudu a nejspíš i vy jste už zahájili plavkovou sezonu. A tak možná teď přemýšlíte nad tím, jak si postavu ještě vylepšit a udržet tělo v kondici. Přečtěte si, jaké letní sporty jsou nejlepší a v čem vašemu tělu pomohou. A pak už se do toho stačí jen pustit!
09.08.2017
Fresh džus je v horkých letních dnech skvělou možností, jak nabrat energii, osvěžit se a dodat tělu potřebné vitaminy. Velkou výhodou je, že je velmi snadný a rychlý na přípravu. Potřebovat v podstatě budete jen ovoce, zeleninu a nejlépe odšťavovač. Pokud ho ale nemáte, nevadí. Můžete použít mixér a udělat si smoothie, které je v poslední době hodně populární.
08.08.2017
Přemýšlíte, jak se trochu zchladit? Vězte, že v parných letních dnech nenajdete lepší osvěžení, než je právě sorbet! Největší výhodou této ledové zmrzliny je to, že neobsahuje smetanu, a tak je lehká a dokonale osvěžující.
07.08.2017
Šunková rolka s žitným chlebem
Carpaccio z červené řepy
Jahodová panna cotta
Vepřové špízky s kukuřicí
Losos sypaný sezamem s brokolicí
Tortilla plněná kuřecím masem a zeleniou

Napsali o nás

Jedním slovem TOP! Váhový úbytek dle očekávání, hlavně ale zdravým způsobem. Mám srovnání s konkurenční firmou a Chutná dieta je válcuje na všech frontách. Jídlo je chutné (takto výbornou pórkovou polévku jsem neměla hodně dlouho) a pestré. Doprava absolutní šlágr. Poměr cena kvalita k nezaplacení. Za mě tedy vřele doporučuji.
14. 2. 2019
Za první týden jsem zhubl 4,5 kg, což mi připadá i na 110 kg počáteční hmotnosti dost (ale ok, první týden, byl jsem hodně zavodněný...).
Komunikace byla opravdu dobrá, kurýr dal vždy vědět, že je na místě.. jednou jsem si byl vyzvednout jídlo v centrále a slečna na baru mě velmi mile překvapila, když mě nenechala stát venku v zimě a ještě navíc mi nabídla čaj, protože jídlo nebylo připravené včas.. té bych moc rád poděkoval!
22. 1. 2019
Jídlo oproti konkurenci obsahovalo dostatečně zeleniny, což opravdu oceňuji. Skvělý je pan řidič Tomáš, je milý a donáška vždy bez problémů.
16. 1. 2019
Pestrost stravy, chutnost, účinky na redukci. Přirozenou cestou hubnu, aniž bych se jakkoliv omezoval.
Držte tento standard, jsem maximálně spokojen
12. 6. 2018

100 Kč sleva!

Sleva na Vaši první objednávku!

Fresh zdarma!

Pro naše věrné zákazníky FRESH ZDARMA!

Odběrná místa v Praze

Pokud se před jídlem rádi projdete, vyzvedněte si krabičkovou dietu na jednom z odběrných míst.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku