Akce 4 dny Chutné diety + 2 ZDARMA

Rádi byste shodili pár kilo nebo se jen chcete stravovat zdravě a cítit se dobře?
Pokud Vás nebaví stát hodiny v supermarketu, studovat do nekonečna složení potravin a nakonec vymýšlet, co zdravého z nich uvařit, pak je Chutná dieta řešením právě pro Vás!

Obáváte se, že při dietě musíte stále chroupat mrkev nebo jíst suchou rýži? Nemusíte. 

Chutnou dietu připravuje tým odborníků, který se postará o to, aby se na váš stůl dostalo 5 vyvážených a chutných jídel denně.

Využijte omezené akce 4+2 dny diety zdarma a ušetřete až 760 Kč na svém prvním týdnu diety!

Akce se vztahuje pouze na první objednávku*, nelze ji kombinovat s jinými bonusy, nelze na ni uplatnit voucher.

Akce je omezena pro prvních 20 zájemců. Pokud toto čtete, stále máte možnost být jedním z nich.

*každou objednávku porovnáváme s celkovou historií objednávek Chutné diety

Proč právě Chutná dieta?

  • Našim hlavním cílem je vařit pestrou a kaloricky ideální stravu
  • Objednáváme vždy čerstvé suroviny od českých farmářů
  • Používáme osvědčené a k potravinám šetrné postupy i nejmodernější vybavení
  • Možnost výběru dopravy až do domu, zaměstnání nebo na odběrná místa ve vámi zvolený čas
  • Bonusy pro stále klienty
Našimi klienty jsou muži i ženy všech věkových kategorií. Jednou z nich je i paní Alena a pan Petr. 

Paní Alena

Věk: 30
Výška: 165 cm
Váha před: 78 kg
Váha po: 66 kg
Délka diety: 4 měsíce

„Konečně jsem se naučila pravidelně jíst a nevynechávat snídaně a svačiny. Mám váhu jako po škole a energie na rozdávání.“

S dietou jsem začínala téměř na 80 kilech. Mám klasické sedavé zaměstnání a na konci dne jsem se cítila tak vyčerpaná, že už jsem neměla myšlenky na žádný pohyb ani cvičení. Když už jsem snídala tak až v práci kolem 10:00 kávu a někdy jogurt. Oběd v jídelně a po příchodu domů jsem si namazala chleba nebo snědla, co zbylo v lednici. Večer mě vždy přepadala chuť na něco sladkého nebo nezdravého typu brambůrky nebo mé oblíbené solené arašídy. Váha šla pozvolna stále nahoru. Před pár měsíci jsem dostala doporučení na Chutnou dietu a rozhodla se vyzkoušet. Vybrala jsem si program Redukční žena a za první měsíc shodila 3,5 kg. Šlo to bez hladu a velkého přemáhání. Postupně jsme shazovala dál a zmizela i ta nepřekonatelná chuť na sladké. Nejenom, že se vejdu do starých kalhot, ale mám i mnohem více energie do života.

Očekávala jsem, že to poletí dolů o trochu rychleji, nicméně ruku na srdce – jen díky změně stravy a stravovacích návyků jsem o 12 kg lehčí. 

Však porovnejte sami – foto (pozn. vlevo) je ze zimní dovolené v Thajsku a druhé foto (pozn. vpravo) z letního cestování po Španělsku. 

Pan Petr

Věk: 33
Výška: 186 cm
Váha před: 96 kg
Váha po: 82 kg
Délka diety: 4 měsíce

„Nejvíce mě překvapilo, kolik toho můžu sníst, a přitom stejně hubnout.“

Před 2 lety se nám narodil syn Lukáš a já přestal úplně sportovat. Dříve jsem chodil hrát fotbal 3x týdně a k tomu zašel občas do posilovny. Po narození syna jsem aktivity dost omezil a večer vždy končil u televize s manželkou a lahví vína. Po kontrole u lékaře mi bylo zjištěno, že mám vysoký cholesterol a 5 kilo navíc než před poslední kontrolou. Manželka mi k narozeninám koupila dárkový voucher Chutné diety - nezbývalo mi nic jiného než to zkusit. Měl jsem nastavený program Redukční muž plus a jídla bylo tolik, že jsem byl sám překvapený. Musel jsem se naučit krabičky v pravidelných časech jíst, cca za týden z toho byla rutina. Po 4 měsících mám dole 14 kg a začal jsem díky motivaci z výsledků zase sportovat - plavat.

Výsledek mě překvapil a začínám být mnohem spokojenější. Děkuji manželce za tento dárek, protože sám bych se asi neodhodlal. A samozřejmě Chutné dietě za super jídla i servis!

Na fotce (pozn. vpravo) jsem na firemní party a na té druhé (pozn. vlevo) jsem si cvakl „selfie“ na plavečáku.  

Pojďte do toho s námi

Chcete změnu, vypadat a cítit se lépe? Nejdůležitější je začít a nebát se oslovit odborníky.
Team Chutné diety je připraven Vám ukázat, jak snadná cesta to může být.
Vyvážená strava Vám zajistí úbytek váhy, nárůst energie a zlepšení zdraví. To vše k Vám domů a bez práce. Pro stálé zákazníky nabízíme mnoho bonusů a akcí.

Chcete také hubnout s námi?
Zvolte si program diety!

OBJEDNAT 4+2 DNY ZDARMA

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku